Sürat Kargo, 2003 yılında kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı ve yenilikçi bir yaklaşım sergileyerek, Türkiye'nin kargo ve lojistik sektöründe önemli bir konum elde etmiştir. Hızlı büyüme ve güçlü altyapısıyla, bugün sektörün en önde gelen isimlerinden biri olarak tanınmaktadır. 800'den fazla şube ve acentesi, 16 bölge müdürlüğü, 26 aktarma merkezi, 2000'den fazla mobil dağıtım alanı ve binlerce araçtan oluşan geniş filosu ile Sürat Kargo, Türkiye'nin dört bir yanına ve dünyanın 220’den fazla ülke ve bölgesine güvenle kargo taşıma hizmeti sunmaktadır. 8000'den fazla uzman çalışanıyla, her geçen gün artan müşteri taleplerini karşılamakta ve yaptığı yatırımlarla kaliteli ve güvenilir hizmet sunma ilkesine bağlı kalmaktadır.


Eğitimi ve sürekli gelişimi önemseyen, hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışından ödün vermeyen Sürat Kargo, sektöründe marka olmanın yanı sıra, sosyal sorumluluk bilinciyle de öne çıkan, çevre dostu uygulamalara önem veren bir şirkettir. Taşımacılık süreçlerinde sürdürülebilirlik konusunda da sorumluluklarını yerine getirir. Türkiye genelinde geniş bir hizmet ağına sahip Sürat Kargo, uluslararası gönderimler için de güvenilir bir partnerdir.Dinamik, yenilikçi ve entegre lojistik çözümleri

Sürat Lojistik, Dinamik ve yenilikçi Sürat Lojistik, geniş ve entegre lojistik çözümleri sunarak müşterilerine değer katmayı hedeflemektedir. Modern tesisleri, güçlü filosu, uzman kadrosu ve teknoloji odaklı yaklaşımı ile Sürat Lojistik, tedarik zinciri yönetimi, depolama, taşıma ve dağıtım alanlarında kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Sektörde güvenilir bir partner olmanın yanı sıra, yenilikçi teknolojileri benimseyerek lojistik süreçlerini optimize etmekte ve sürdürülebilir bir lojistik yaklaşımını desteklemektedir. Grup şirketlerimizle birleşerek güçlü bir sinerji yaratan Sürat Lojistik, müşteri odaklı yaklaşımı ve sektördeki uzmanlığıyla güvenilir, hızlı ve maliyet etkin lojistik çözümleri sunarak iş ortaklarının rekabet avantajını artırmayı amaçlamaktadır.Hızlı ve Güvenilir Fullfilment Çözümleri

JetDepo, e-ticaret dünyasında işletmelerin rekabet avantajını artırmak ve iş süreçlerini optimize etmek için tasarlanmış bir fullfilment şirketidir. Yüksek hız, güvenilirlik ve memnuniyet odaklı yaklaşımı ile JetDepo, işletmelerin lojistik ve depolama ihtiyaçlarını karşılamak için uçtan uca hizmet vermektedir.


Hızlı teslimat garantisi ve sipariş hazırlama, paketleme, kargolama süreçlerindeki etkinliğiyle firmaların iş yükünü azaltan Jetdepo, aynı zamanda güçlü bir altyapıya sahip. Tüm bunların yanında sipariş takibi, envanter yönetimi ve raporlama gibi süreçleri basitleştiren interaktif platformu aracılığıyla envanterlerin 7/24 takip ve kontrol edilebilmesini sağlamaktadır. İhtiyaçlara özel esnek çözümler sunan Jetdepo, modern depolama tesisleriyle ürünlerin güvenliği ve kalitesi konusunda tam güvence vermektedir.