İnşaatın Üreten Gücü

Port Teknik Yapı, inşaat sektöründe yenilikçi yaklaşımı ve mükemmeliyetçi anlayışıyla öne çıkmaktadır. Bulunduğu sektörde uzun yıllara dayanan deneyimi ve uzman kadrosuyla, projelerinde kalite, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik ilkelerine odaklanmaktadır. Taahhüt ve müteahhitlik hizmetleriyle projelerini başarıyla tamamlarken, güçlü alt yapı ve tecrübeli ekipleriyle, müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefler. Mimari estetikle işlevselliği birleştiren Port Teknik Yapı, iş dünyasının ihtiyaçlarına uygun, çağdaş ve verimli mekanlar tasarlayarak, ticari yaşamın dinamizmine katkıda bulunmaktadır.


Tüm bunların yanında konut ve alt yapı projelerinde de kapsamlı çözümler oluşturan Port Teknik Yapı, inşaatın yenilenme gücünü geleceğe taşımak için çalışmaktadır. Sektörün öncü şirketi Port Teknik Yapı’nın vizyonu yalnızca binalar inşa etmek değil, aynı zamanda yaşamı iyileştiren, çevreye duyarlı ve toplumsal değerlere saygılı projeler geliştirmektir.


Bacacı Gayrimenkul

1997 yılında kurulan Bacacı Gayrimenkul, gayrimenkul sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi ve köklü geçmişiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Portföy yönetimi, yatırım danışmanlığı ve değerleme hizmetleriyle 27 yıldır sektörün en iyi gayrimenkul çözümlerini sunmayı amaçlamaktadır. Geniş ve çeşitli portföyüyle müşterilerinin beklentilerini karşılamayı hedefleyen Bacacı Gayrimenkul, satış, kiralama, yönetim alanlarında uzman kadrosuyla doğru yerde doğru zamanda karar vermenizi sağlar.


Danışman ekibiyle müşterilerinin stratejik kararlar almasına, gayrimenkul varlıklarının doğru değerlenmesine, sektördeki güncel verileri analiz ederek destek olur. Hukuki ve teknik kadrosuyla Türkiye’de güveni en önde tutan Bacacı Gayrimenkul, kişiye özel çözümleri ve iş birliği olanaklarıyla stratejik ve analitik yaklaşımın önde gelen temsilcisidir.