7/24 Hizmet anlayışı ve esnek çözümleriyle Türkiye’nin her noktasında!

2021 yılında yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan PORT FİLO, teknoloji ve operasyonel alt yapısı, finansal gücü ve profesyonel kadrosu ile filo kiralama sektöründeki öncü firmalar arasında yerini almıştır. PORT FİLO, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, uzun dönem filo kiralamada Türkiye genelinde 7/24 hizmet anlayışıyla en uygun çözümleri müşterilerine sunmaktadır. 2023 yılında filosunda bulunan araçlarını iki katına çıkartarak sektördeki yerini hızla üst basamaklara taşımıştır.


PORT FİLO, Türkiye genelinde anlaşmalı yetkili servis ağı ile hizmet verdiği her marka için üreticilerin belirlediği periyodik plan çerçevesinde gereken bakımları ve olası mekanik arızaların garanti kapsamında ya da garanti kapsamı dışındaki süreçleri eksiksiz yönetmektedir. Böylece firmalara hiçbir maliyet yansımamakta, iş-zaman kaybını ve operasyonların kesintiye uğramasını önlemektedir.


Esneklik, ödemelerde uzun vade, güvenilirlik ve mükemmel hizmet anlayışıyla işletmelerin yanında olan PORT FİLO, sektör kurallarında farklılıklar yaratan öncü bir şirket olmaya devam etmektedir.